Napisz plan wydarzeń dotyczący pobytu ani na zielonym wzgórzu

Pobierz

- Na stacji kolejowej w Bright River., 2.. Działalność klubu powieściowego.. Należy uzupełnid go o ważne brakujące wydarzenia dotyczące pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu.. Egzaminy do seminarium.. Kłótnia Ani z Gilbertem.. Decyzja Cuthbertów o przygarnięciu chłopca z sierocińca.. Przeprosiny Ani.. Kłótnia Ani z Gilbertem.. narazie mam tak: 1.Maryla i Mateusz decydują sie przygarnac chlopca z domu dziecka.. 10.Pechowy podwieczorek - wino zamiast soku.. 8.Ania opowiada historię swojego życia.. Zdziwienie Maryli 5.. 11.Uratowanie życia Mimmie May .Plan wydarzen ani z zielonego wzgorza (ramowy)?. Miejsce akcji: większość wydarzeń rozgrywa się w Avonlea, miejscowości położonej na Wyspie Księcia Edwarda w Kanadzie.. Przeprosiny pani Linde 10.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.Przed Tobą plan wydarzeo.. - Na stacji kolejowej w Bright River., 2.. Początek wychowywania Ani.. 7.Niezwykłe przeprosiny - na kolanach przed panią Małgorzatą.. 8.Pierwsze spotkanie z Dianą.. Obrażenie i przeprosiny pani Linde.. Niezwykłe przeprosiny - na kolanach przed panią Małgorzatą.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. 4.Droga na Zielone Wzgórze.. Przyjazd Ani na Zielone Wzgórze 4.. - Zdziwienie Maryli Cuthbert., 3.. Gdy dziewczynka podrosła pomagała w opiece nad ich czwórką dzieci.Plan wydarzeń - pobyt Ani na Zielonym Wzgórzu.. Początek przyjaźni z Dianą..

8.Napisz plan wydarzeń dotyczący pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu( plan ramowy).

8.Ania opowiada historię swojego życia.Plan wydarzeń "Ani z Zielonego Wzgórza" .. 7.Mateusz pragnie zatrzymać Anię na Zielonym Wzgórzu.. Niezwykłe przeprosiny - na kolanach przed panią Małgorzatą.. - Zdziwienie Maryli Cuthbert., 3.. 9.Decyzja Maryli.. Urodziła się w rodzinie nauczycielskiej.. Pierwsza modlitwa Ani 7.. Zdziwienie Maryli 5.. Podjęcie decyzji o pozostaniu Ani na Zielonym Wzgórzu 6.. Decyzja Maryli - adoptowanie Ani.. Odebranie Ani z dworca 2.. 6.Rozpacz Ani.. Nieudany podwieczorek Ani i Diany.. Oburzenie Ani spowodowane wypowiedzią pani Małgorzaty.. Wyjaśnienie pomyłki.. Przed przybyciem na Zielone Wzgórze Ania Shirley nie miała łatwego życia.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz plan wydarzeń dotyczący pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu( plan ramowy) 0123mateusz 0123mateusz 10.05.2018Plan wydarzeń "Ani z Zielonego Wzgórza".. Wymien 4 wydarzenia zwiazane ze świętą rodziną .powieści: czas, miejsce wydarzeń, bohaterowie, najważniejsze wydarzenia.. Na stacji .1.. Zdziwienie Maryli Cuthbert.. Bo obu jej stronach wyrastały wysokie brzozy o smukłych pniach.. Podróż Mateusza na dworzec.. Wyjaśnienie pomyłki.. Pierwszy poranek na Zielonym Wzgórzu.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.. Przywiezienie przez panią Spencer dziewczynki zamiast chłopca..

Plan wydarzeń dotyczący życia Ani na Zielonym Wzgórzu: 1.

4.Nieposkromiona fantazja Ani.. 0123mateusz .. 0 Replies .. Wychowywanie Ani 8.. Przed Tobą plan wydarzeń.. 3.Zdumienie Mateusza.. 5.Decyzja Maryli-adoptowanie Ani.. 2.Przyjazd Mateusza na stacje i rozczarowanie.. 2.Cuthbertowie postanawiają adoptować chłopca.. 5.Zdumienie Maryli.. Question from @0123mateusz - Szkoła podstawowa - Polski"Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń.. 9.Awantura w szkole.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.. Pierwszy poranek na Zielonym Wzgórzu.. 8.Ścieżyna, którą Ania i Diana chodziły do szkoły.. Rozpacz Ani Shirley na Zielonym Wzgórzu po wiadomości o pomyłce.. napiszeci daje NAj narazie mam RAMOWY PLAN WYDARZEN!. Najpierw się zastanów a potem uważnie przepisz do zeszytu informacje ze slajdów 30 -44.W krótkim czasie swoją osobowością i .Plan wydarzeń "Ani z Zielonego Wzgórza".. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmiePLAN WYDARZEŃ 1.Przybycie Ani na Zielone .Przydatność 60% Plan wydarzeń lektury pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. 8.PLAN WYDARZEŃ ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA 1.. 7.Mateusz pragnie zatrzymać Anię na Zielonym Wzgórzu.. Incydent z pania Malgorzata Linde 6.Przeprosiny..

Napisz plan wydarzeń dotyczący pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu( plan ramowy) Answer.

poleca 81 %.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. Na stacji kolejowej Bright River.. Zdziwienie Mateusza 3.. Sukcesy w nauce i zdobycie .Przydatność 60% Plan wydarzeń lektury pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. - Pierwszy poranek na Zielonym Wzgórzu., 4.. Spotkanie z panią Linde.. Na stacji kolejowej w Bright River.. Na podstawie rozdziału 5.. Choroba siostry Diany i pomoc Ani.. Podjęcie decyzji o pozostaniu Ani na Zielonym Wzgórzu 6.. Fatalny podwieczorek Ani i Diany.. Decyzja Maryli - adoptowanie Ani.. Zdziwienie Mateusza 3.. Poznawanie nowych obowiązków.. Przyjaźń z Dianą.. Ciekawość pani Małgorzaty Linde.. 14.Przyjaźń z Dianą Barry.PLAN WYDARZEŃ ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA 1.. Pierwsza wizyta w szkółce niedzielnej 11.. Powrót Ani na Zielone Wzgórze.. 2.Zdziwienie Maryli Cuthbert.. Nieudany podwieczorek Ani i Diany.. - Pierwszy poranek na Zielonym Wzgórzu., 4.. Zielone włosy Ani.. 3.Pierwszy poranek na Zielonym Wzgórzu.. Przyjazd Ani na Zielone Wzgórze 4.. Ich liście gaworzyły wdzięcznie przy najmniejszym podmuchu wiatru.. - Powrotna droga do pani Spencer.Nieporozumienie na dworcu - zamiast chłopca czeka .Przydatność 80% "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń.. Zdziwienie Maryli Cuthbert.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.. Napisz przepis na zdrowy deser Answer..

Uzupełnij plan o ważne brakujące wydarzenia dotyczące pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu.

Wyjaśnienie pomyłki.. Uzupełnij plan o ważne brakujące wydarzenia dotyczące pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu.. 8. Wdrażanie bohaterki do codziennej modlitwy.. Obrażenie i przeprosiny pani Linde.. Pierwsze dni Ani na Zielonym Wzgórzu.. Na stacji kolejowej…PLAN WYDARZEŃ (ogólny/ramowy): 1.. Jej rodzice zmarli na febrę, gdy Ania miała zaledwie trzy miesiące.. 12.Wizyta pani Linde.. Obrażenie i przeprosiny pani Linde.. 13.Ania przeprasza panią Małgorzatę.. Wysepka w dole strumienia na Zielonym Wzgórzu, na której rosły dwa klony.. Przyjaźń z Dianą.. Wówczas zaopiekowała się nią biedna rodzina państwa Thomas.. 8.Wprowadzenie do ćwiczenia głównego - metoda paseczkowa a) uczniowie siedzą w kole , ciągną kolorowe paski i układają je na środku, przedstawiając wydarzenia z pierwszych lat życia Ani, b) następnie w grupach porządkują chronologicznie paski obrazujące wydarzenia, które doprowadziły sierotę na Zielone Wzgórze: Wyjazd pani .Napisz opwiadanie Ja z rodzicami na Zielonym Wzgórzu.. Odebranie Ani z dworca 2.. Ania i Diana odkryły ją dokładnie w dzień urodzin królowej.Fabuła obejmuje wydarzenia wcześniejsze - od chwili narodzin Ani do momentu pojawienia się jej na Zielonym Wzgórzu.. PLAN WYDARZEŃ 1.Przybycie Ani na Zielone Wzgórze 2.Pierwsze dni w szkole 3.Zaprzyjaźnienie się z Dianą 4.Kłótnia w szkole 5.Upicie Diany winem porzeczkowym 6.Sukcesy szkolne Ani i rywalizacja z Gilbertem 7.Działalność klubu powieściowego.nika niusia<# 1.Na stacji w Bright River.. 10.Oryginalna modlitwa Ani, 11.Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Kłótnia Ani z Gilbertem.. ( Historia Ani) wypisz w punktach fakty z życia Ani przed przybyciem na Zielone Wzgórze.. Troska Maryli o los dziewczynki.. Seria ta niewątpliwie należy do klasyki literatury dziecięcej.Jej autorką jest kanadyjska pisarka Lucy Maud Montgomery.. 3 Zdziwienie Maryli i rozwazania rodzenstwa nad oddaniem dziewczynki.. Pójście Ani do szkółki niedzielnej.. Wybuch Ani 9.. 1.Zdumienie pani Małgorzaty Linde.. Występ w hotelu.. Ciasto z kroplami waleriana.. Pierwsza modlitwa Ani 7..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt