Sprawdzian z akademii pana kleksa

Pobierz

Zablokuj Zgłoś.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Lekturkę z pierwszej klasy sobie przypomniałam :D.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa.. Skomentuj.. "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaLektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: a) deszczu b) mżawki c) grzmotu d) wiatru Rozwiązanie - Opowieść Mateusza rozgrywa się w wieku: a) XVI b) nie możemy tego określić .Plik AKADEMIA KRZYŻÓWKI.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 8 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy Czekoladowej1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa..

"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.

Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Wszyscy uczniowie byli ciekawi, w jakiej sprawie przyszedł nieznajomy.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Wydarzenia opowiada?. Bardzo polecam!. Fabryka dziur i dziurekAkademia pana Klek-sa kryje w sobie jednak pewn trudno dydaktyczn: oto.Katalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IV .Witaj na stronie Quizz.pl.. Po długiej rozmowie pan Kleks wskazał na Adasia i Andrzeja , wyjaśniając, że jego rozmówca przyszedł z bajki o śpiącej królewnie i siedmiu braciach.Serwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.Plik akademia pana kleksa.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 16 lip 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pomóżcie Rozwiązać Krzyżówkę z Akademii Pana Kleksa 2013-10-06 13:11:37 Kto wyleczyl Mateusza w Akademii Pana Kleksa ?.

przeczytalam lektury, a jutro mam sprawdzian.

Quiz w Poczekalni.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Jak dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. Następnie podczas słuchania uzupełniaj schemat odpowiednimi informacjami.Play this game to review Education.. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. Odpowiedz.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. AnetaSun 5 lat temu.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Przez kogo budzeni są uczniowie w Akademii?Wskaż niezgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.. Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1293 razy1.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. 2012-01-09 17:11:21 Podajcie plan wydarzen z Akademii pana Kleksa 2011-12-31 15:38:39Z czasem Adaś zaczął tęsknić za Akademią Pana Kleksa..

Autorem "Akademii Pana Kleksa" jest: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.

Akademia mieściła się przy ulicy .Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. POWODZENIA!. Udostępnij.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. 17 pytań.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Wtedy pojawił się szpak Mateusz z listem od pana Kleksa, w którym objaśniał, jak Adaś ma sterować, by wrócić do domu.. Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Po kilku godzinach lotu dotarł z Mateuszem do Akademii..

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.

a) pan Kleks b) Alojzy c) Adaś i szpak Mateusz 3.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Akademia pana Kleksa Jana Brzechwy.. Rozwiąż test.. Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Obiecał wtedy panu Kleksowi, że już nigdy nie będzie latał.Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.Na co wyrazasz zgode?Lista pytan Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomosci Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytan /.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt