Sprawdzian z polskiego felix net i nika

Pobierz

Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Tam ojciec zdecydował o jej ukryciu w muzeum.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika to troje gimnazjalistów utwór porusza problemy wieku dorastania, takie jak: pierwsza miłość, przyjaźń, nieporo-zumienia z rodzicami miłość Neta i Niki, przyjaźń pomiędzy boha-terami, nadużycie zaufania taty przez Neta akcja rozgrywa się w środowisku młodych ludzi: szkole i domuFelix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix, Net i NikaJak dojechaliście do pensjonatu to Felix Net i Nika chcieli z wami porozmawiać okazało się że szukają skarbu którego szuka gang niewidzialnych ludzi i skoro wiedzą już o tym że Nika ma moce Net dobrze się zna na komputerach a Felix jest wynalazcą to im pomożecie w znalezieniu pomorskiego skarbu.Katalog Marta Soczek, 2020-05-26 Zielona Góra Język polski, Sprawdziany i testy Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. "Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy..

... z których miałam sprawdzian.

4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Rozdział 6.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Sprawdź swoją wiedzę o bohaterach z lektury Felix, Net i Nika!. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie, ma psa , który wabi się Caban)W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. pytanie 1 z 20.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Polon Przedstawienie postaci (13 lat, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka w dużym domu na przedmieściach Warszawy, uczeń Gimnazjum im.. Nika zdenerwowana i zazdrosna zjeżdża zaraz za nimi, nie czekając na instruktora.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Co Mikołajek chce robić w przyszłości?Nowe lektury na lekcjach języka polskiego.

Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Ikigai 11 miesięcy temu.. Zapraszamy do zabawy!Witaj na stronie Quizz.pl.. Razem z Netem postanawiają ich ukarać.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma .Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Rozwiąż test wiedzy z nazywanej polskim "Harrym Potterem" książki i sprawdź swoją wiedzę!. chomik8.. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik Book Ograniczenie Niedostępne, chyba że: Pole Status karty bibliotecznej to ważna Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - sprawdzian znajomości książki Quiz Test składa się z 12 pytań.. Rozdział 2.. Zjeżdża z bardzo dużą prędkością.1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Gimnazjum, do którego uczęszczają bohaterowie książki nosi imię.. Stefana Żeromskiego; Stefana Kuszmińskiego; .. Quizy » Literatura, Język Polski.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz.. Do którego zwierzaka z Disneya najbardziej podobny jest Twój pupil?. Pierwszy dzień w szkole..

Rozwiąż test!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ... 19/23 po jutra mam sprawdzian pewnie dostanę 3 albo 4.

Co się stało z rodzicami Niki?Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zgodnie z propozycją Felixa odesłali skrzynię pocztą kurierską na jego domu.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Rozpoznasz osoby z Teamu X po zmianie płci?. Jak nazywa się Twój tajny cios?Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Kto należy do rodziny Mikołajka?. Poznajemy trójkę głównych bohaterów.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury..

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.

Zawiera 9 pytań.. Rozdział 1.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Podczas pierwszej wizyty na stoku Neta podrywa koleżanka z klasy, Aurelia.. Sprawdź swoją wiedzę!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Dowiadujemy się z niego o napadzie Gangu Niewidzialnych Ludzi na bank.. Jak miał na nazwisko Net?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.a) został przekazany dyrektorowi szkoły b) trafił na wystawę organizowaną przez tatę Neta c) Tata Felixa przekazał go muzeum d) Felix, Net i Nika przekazali go na cele dobroczynne 14) Święty Mikołaj podarował Nice: a) zimową kurtkę i przywiózł ją saniami do domu Felixa b) zimową kurtkę i przywiózł ją saniami do domu Neta c .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Odpowiedz.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Poniżej znajdują się pliki ze szczegółowymi scenariuszami tych zajęć.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. W Warszawie tworzą się korki.Witaj na stronie Quizz.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt