Test sprawdzający wiadomości z lektury akademia pana kleksa

Pobierz

17 pytań.. Zapraszamy do rozwiązania testu wiedzy.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia pana Kleksa - sprawdzian wiadomości ze znajomości treści lektury.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. #lektury #dladzieci.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Akademia pana Kleksa - test z lektury.. 2015-01-31 13:56:10; Wiecie, że od premiery filmu "Akademia Pana Kleksa" minęło 30 stycznia 31 lat?Lektury 4-6 Rafał Kosik: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Jan Brzechwa: Akademia Pana Kleksa, J. R. R. Tolkien: Hobbit… cz. 1.. Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1301 razyJan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?.

Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" Rozwiąż test.

a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Wyślij zgłoszenie .Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Skomentuj.. Zapisz 5 słów i określeń opisujących lekcję w Akademii pana Kleksa.. Quiz w Poczekalni.. Pytania zawarte w teście.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Kolorowy.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Portal dokładnie sprawdzający wiedzę z lektur szkolnych..

Test z lektury szkolnej Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czy uważnie przeczytałeś lekturę ,,Akademia Pana Kleksa"?. Opis testu.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Szary.. Jaki kolor włosów miał pan Kleks?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Różowo-Czarne.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. doggyster 3 lata temu.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Test składa się z 12 pytań.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaQuiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Przekonaj się sam!Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa..

Testy z lektur na najwyższym poziomie!Test ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa" DRAFT.

Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Bardzo polecam!. Odpowiedź na poniższe pytania.. 2.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Zielony.. Kliknij, żeby przejść do testu wiedzySprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. L. M. Montgomery .Akademia Pana Kleksa • klasa 3 • pliki użytkownika ewapoz przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Test z lektury akademia pana kleksa.rar, Test z lektury akademia pana kleksa 2.rar Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TEST WIEDZY: Co wiesz o Akademii Pana Kleksa?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. 2015-01-31 13:56:10; Wiecie, że od premiery filmu "Akademia Pana Kleksa" minęło 30 stycznia 31 lat?. Napisz list do pana Kleksa, w którym poprosisz go o przyjęcie do Akademii.Witaj na stronie Quizz.pl.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa..

Rozwiąż test!Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!Jeżeli tak jak my oglądaliście w dzieciństwie "Akademię Pana Kleksa", to sprawdźcie, ile pamiętacie z filmu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt