Elif serial turecki streszczenie odcinków

Pobierz

Elif wyjawia Hümeyrze, że to Tarik sprowadził ją do rezydencjiElif streszczenie odcinków 1086, 1087, 1088, 1089: Hümeyra wypiera się swoich uczuć do Leventa, czym rani mężczyznę.. Dziewczyna jest w szoku.. Macide zaprasza bliskich na kolację.. W finałowym odcinku Elif Kiymet strzela do Kerema, Macide oraz Mahira - swojego syna.. Hümey­ra po­sta­na­wia roz­mó­wić się z ciot­ką i do­cie­ra do niej, że sło­wa Kiy­met prze­czą te­mu, co opo­wia­da­ła po przy­by­ciu do re­zy­den­cji.. W Turcji jego premiera miała miejsce trzy lata wcześniej.. Fatih Ayhan prywatnie.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. Elif trafia do domu Kenana, który nie wie, że jest jej biologicznym ojcem.. Tajemniczy mężczyźni znów poszukują Melek i Elif.. Odcinek 1143.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Macide i Kerem stają po stronie Kiymet!. Streszczenie.. Kerem jest w szoku!. Niestety Macide umiera.. Natychmiast dzwoni do Kerema i oświadcza, że chce się z nim spotkać.. Ta jednak jest nieubłagana!. Melek ucieka wraz z dzieckiem.. Melek związała się z hazardzistą, który chce sprzedać jej córkę, Elif, gangsterom.. Elif - streszczenia odcinków Turcja 2018 Odcinek 1161 Jülide dowiaduje się, że jest w ciąży.. Odcinek 1160 Melek szuka kartki z dziennika Macide.. Na miejscu czekają ich pobudki o świcie oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności..

Turecki serial Elif w polskiej telewizji.

W pewnym momencie kobieta orientuje się, że Kiymet kłamała, opowiadając o swoim życiu sprzed.Elif odcinek 1157: Humeyra mówi bratu o Muracie!. Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany we wtorek, 22 lutego o godzinie 14:00 na antenie kanału TVP1.. 8 maja 2017 roku nastąpiła premiera Serialu "Elif" w TVP 1 i od tego czasu jego popularność .Elif - streszczenie odcinków 1138, 1139, 1140, 1141, 1142.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 24-28.Streszczenie 1134. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej.. Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif .Elif odcinek 1159.. Kiymet odda strzał w kierunku Kerema, Macide oraz Mahira.. Natychmiast dzwoni do Kerema i oświadcza, że chce się z nim spotkać.. 18 (sezon 1) Real tv Reality show, w którym przyzwyczajeni do miejskiego życia uczestnicy zamieszkają na farmie.. Melek postanawia powiedzieć o tym Asli.. Odcinki "Elif" w Polsce trwają ok. 30-35 minut, natomiast turecka telewizji Kanal 7 emituje godzinne odcinki.. Wyjaśniamy, co wydarzy się w ostatnich odcinkach; Promyk nadziei "Promyk nadziei".. Boi się, że mogła targnąć się na swoje życie!. Gülsüm mówi jej o zakrwawionych koszulach Kymet.. [Streszczenie + Zdjęcia] 26 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Kerem nie posiada się z radości.Elif streszczenie odcinków 1077, 1078, 1079, 1080, 1081: Fidan próbuje zabić Melek..

Taki będzie finał tureckiego serialu.

Należy do nich między innymi "Elif", który codziennie przyciąga przed .. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!. Produkcja niebawem zniknie z Telewizji Polskiej, a widzowie zobaczą ostatni epizod serialu, który był emitowany od 2017 roku.Streszczenie 1147. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Humeyra stara się zrozumieć Kiymet, dlatego zadaje jej wiele pytań.. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.. 57: Zeynep mówi Kibrit o rozwodzie!. Co się jeszcze wydarzy?. Kerem nie chce nawet o tym .Telemagazyn.pl.. Kiymet zginie?. 1155: Melek jest w kuchni.. Turecki serial wróci zaraz po Zimowych Igrzyskach .Streszczenia odcinków Elif - co wydarzy się w lipcu .. Melek, Humeyra i Levent nakrywają ich!. To komórka Kiymet.Mówi o wszystkim Humeyrze!. Nagle leżący nas blacie telefon zaczyna dzwonić.. Elif odcinek 1154: Melek słyszy, jak Kiymet rozmawia ze swoim synem!. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.. Mówi o tym Asli, a ta jest.Elif 1148 streszczenie odcinka Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli..

[Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.

Melek postanawia powiedzieć o tym Asli.. 1151: W rezydencji wszystko jest już gotowe do iftaru.. Dziewczyna jest w szoku.. Elif odcinek 1155: Kiymet spotyka się z synem w kawiarni!. Hümeyra bezskutecznie próbuje przekonać Kerema, żeby zaakceptował Murata.. Natychmiast dzwoni do Kerema i oświadcza, że chce się z nim spotkać.. W najnowszym odcinku Humeyra nie ufa Kiymet.. Kiy­met szan­ta­żu­je Gülsüm, by ukryć swo­je czy­ny.. Kerem nie posiada się z radości.Boi się, że mogła targnąć się na swoje życie!. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Melek jedzie do kawiarni, gdzie Kymet ma się spotkać z synem.. [Streszczenie + Zdjęcia]Elif - odcinek 1146 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl.. Elif odcinek 1150: Mahir poszukuje Kiymet!. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. Melek uświadamia sobie, że Fidan współpracuje z KiymetElif streszczenie odcinka 1148 - co się wydarzy?. "Z pewnością wszystko powie Keremowi.Tureckie seriale emitowane w Telewizji Polskiej bez wątpienia są jednym z największych hitów ostatnich lat.. 58: Mehdi pada na kolana przed Zeynep!. 20:00.Turecki serial "Elif" po raz pierwszy na antenie TVP 1 pojawił się 8 maja 2017 roku.. 02.02.2022 Elif "Elif" od­ci­nek 1145.Elif 1148 streszczenie odcinka Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli..

"Elif" to jedna z najpopularniejszych tureckich telenoweli w Polsce.

Dziewczyna jest w szoku.. Kolejne spotkanie Mujgan i Burhana!. Kobieta odpowiada na nie wymijająco, co sprawia, że Humeyra.Elif 1148 streszczenie odcinka Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli.. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.. Kerem nie posiada się z radości.Streszczenie 1148. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Melek słyszy, jak Kerem mówi Humeyrze, że podejrzewał, że Asli jest zainteresowana innym mężczyzną.. Melek postanawia powiedzieć o tym Asli.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. "Wezwanie do modlitwy już się skończyło, ale mamy jeszcze nie ma.Elif 1164 - streszczenie Co wydarzy się w finale?. Mówi o wszystkim Humeyrze!. Turecki serial "Elif" można oglądać w telewizji i internecie w Polsce.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] 2 lutego 2022 Turkweb.pl.. 1150: Akcja odcinka rozpoczyna się w domu Leman.Elif odcinek 1151: Wielka kłótnia w rezydencji!. W jadalni znajdują się Humeyra, Melek, Elif i Gulsum.. Mahirowi w ostatniej chwili udaje się uciec.. Kiedy nowy odcinek?. Ostatni odcinek produkcji nie pokazuje jednak, jakie są dalsze losy pozostałych .Elif "Elif".. [Streszczenie + Zdjęcia] 27 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Nowe odcinki ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt