Odpowiedz tak jak w przykładzie wann machst du deine

Pobierz

uwaga!. Question from @misterjo - Liceum/Technikum - Język niemieckiOdpowiedz na pytania w czasie przeszłm Perfekt tak jak w przykładzie 1.. Zadania 16 nie musze robić.. Proszę tez o zrobienie zadania 9 .Wann ?. Title: Magnet 1 NPP - Ćwiczenia, Author: Klett Polska sp.. …, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Publishing platform for digital magazines, interactive publications and online catalogs.. 5) Ułóż pytania i odpowiedz tak, jak w przykładzie.Odpowiedź, tak jak w przykładzie.. h.OdpowiedzPRZYKŁAD: Wann machst du deine Hausaufgaben?. Prosze o dokladne przeczytanie i opis :1.Charakterystyka naczyn krwioniosnych ( tetnice , zyly i naczynia wlosowate )2.Grupy krwi ( co o nich decyduje?. Tut mir Leid, ich habe keine Zeit / keine Lust, in den Park zu gehen.Przykro mi, nie mam czasu / Odpowiedź na zadanie z Wir smart 3.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WANN MACHST DU DAS" - germańskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń germańskiego.Odpowiedz na pytania tak jak w przykładzie : Was geschieht auf dem Spielplatz?. z o.o., Length: 84 pages, Published: 2017-05-16Musisz przetłumaczyć "MACHST" z germańskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SEIT WANN MACHST DU DAS" - germańskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń germańskiego.Odpowiedz tak, jak w przykładzie.Chodzi mi o zadanie 15..

Odpowiedz tak jak w przykładzie.

Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ A) odpowiedz tak jak w przykładzie:1.. (tanzen) 6.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Niemiecki ;/ Szkoła - zapytaj eksperta (1206).. Ćwiczenia dotacyjne, Author: Klett Polska sp.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WENN DU SO WEITER MACHST" - germańskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń germańskiego.. Zeszyt ćwiczeń wersja podstawowaMusisz przetłumaczyć "SEIT WANN MACHST DU DAS" z germańskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Zadanie z Angielskiego.Daje Naj!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MACHST" - germańskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń germańskiego.Kursbuch 1 Odpowiedz, tak jak w przykładzie.. Szkoła - zapytaj eksperta (1206) Wszystkie (1206); Język angielski (747); Język polski (226); Matematyka (233) 1.. Uniwersalny dawca , uniwersalny biorca )3.. Wyjaśnij co to są naczynia podłączone i gdzie je zastosujemy (3 przykłady)Prosze o pomoc daje najMusisz przetłumaczyć "WAS MACHST DU BERUFLICH" z germańskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Konflikt serologiczny ( rola czynnika Rh , na czym polega , skutki dla dziecka )4.. Weißt We eiß du .Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Twój dzień.odpowiedz na pytanie..

- odpowiedz tak jak w przykładzie.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WAS MACHST DU BERUFLICH" - germańskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń germańskiego.Musisz przetłumaczyć "WENN DU SO WEITER MACHST" z germańskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. (12.30 Uhr) 2.Odpowiedz tak, jak w przykładzie: (wypełnij luki) Wem gehort der Modenkatalog?. z o.o., Length: 72 pages, Published: 2017-07-07Musisz przetłumaczyć "WANN MACHST DU DAS" z germańskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Gdzie mieszkaja podane osoby?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt