Charakterystyka z książki felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Skomentuj.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Ma urodziny w drugiej połowie września.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Test składa się z 12 pytań.. Plan ramowy 1.. Mieszka z rodzicami na najwyższym piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Centrum.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Czy Twoja książka ma szansę w .. Najchętniej ubiera się w krótkie spódniczki i jeansowe .Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Był właścicielem kilkuset firm, znajdował się w kilkudziesięciu krajach.. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?.

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Z początku panując nad robotami modułowymi okradał banki.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Udostępnij.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceZapomniałeś, kim jest Bohaterowie epizodyczni, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. 2009-05-31 13:23:27Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Udostępnij.. Tam .Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki..

2012-10-01 15:47:03 Czytacie książki FELIX , NET I NIKA ?

W jednym pytaniu jest błąd ponieważ Stefan Kuszmiński był też pilotem to było powiedziane w książce.. Koniec świata jaki znamy Książki z serii, w których występuje Morten [edytuj | edytuj kod] Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów, Felix, Net i Nika oraz Orbitalny .Cykl Felix, Net i Nika; Tytuł Wydawnictwo Rok publikacji Uwagi Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi: Powergraph: 2004 w 2009 ukazało się szóste wydanie, z nową okładką,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Ojciec Neta jest informatykiem.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite .Zapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Lubi żarty i ironie.. Lekcje online - czy to Ci się zdarzyło?Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz..

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje ...cytaty z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.

Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.Podstawowe informacje o bohaterze Net Bielecki jest uczniem I klasy gimnazjum warszawskiego.. Zostali nazwani Gangiem Niewidzialnych Ludzi, gdyż zawsze mimo obławy unikali złapania.Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Rozwiąż test!Gang Niewidzialnych Ludzi, Pałac Snów, Orbitalny Spisek (udział Mortena nie jest do końca udowodniony), Bezpieczne Dorastanie.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu dziecka.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, z przeszklonym pawilonem na ostatnim piętrze (z trawnikiem i ogrodem na dachu wieżowca).Podstawowe informacje o bohaterze..

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami ...Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangRafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.

Never Mind ~ 5.. Charakterystyka wewnętrzna.. Odpowiedz.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ma czternaście lat.. Spotkanie w nowej szkole i pierwsze plany.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Pochodzi z zamożnej rodziny.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Zapomniałeś, kim jest Nika Mickiewicz, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Zablokuj Zgło .. Z czego powinieneś zaczerpnąć inspiracji do Quizu?Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Czas i miejsce akcjiTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Charakterystyka zewnętrzna.. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Jego pasją jest informatyka.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Jaka ocena wychodzi Ci z tego przedmiotu na pół.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt